Categories
Uncategorized

For my Ukrainian friends

Представляємо проект реставрації кафе “Grand Cafe” від Берта: Кавова Оаза у Серці Бухаресту!

Після 42 років відданої роботи у сфері психічного здоров’я я розпочинаю новий шлях і запрошую вас бути частиною цього! Уявіть собі затишне кафе, розташоване на жвавих вулицях Бухаресту, де кожний ковток кави відчувається як теплий обійм і кожна зустріч залишає вас почуваються як вдома. Ласкаво просимо до проекту реставрації кафе “Grand Cafe” від Берта!

З великою пристрастю до гостинності, що коріниться у його душі, я уявляю святилище, де місцеві жителі та мандрівники можуть розслабитися, з’єднатися та створювати дорогоцінні спогади. Але щоб перетворити цей сон на реальність, мені потрібна ваша допомога!

Мій улюблений Бухарест ховає в собі скарб, який чекає на відродження – чарівна будівля, яка вже десятиліття мріє бути перетвореною у пристань комфорту та спільноти. Разом ми можемо вдихнути нове життя в цей історичний скарб, зберігаючи його спадщину, а разом з тим, відкриваючи нову сторінку тепла та гостинності.

Але проект реставрації кафе “Grand Cafe” Берта – це не лише про цеглу та цемент; це про людей, які наповнюють його залі сміхом та розмовами. Це про аромат свіжої кави, що пливе повітрям, переплітаючись з ароматом домашніх випічки та смачних страв. Це про створення простору, де кожен почувається цінно, почутий та піднятий.

Приєднуючись до моєї кампанії зі збору коштів, ви не лише інвестуєте у кафе; ви інвестуєте в бачення – бачення інклюзивності, доброти та простих радощів життя. Ваша підтримка допоможе мені реставрувати, декорувати та облаштовувати проект реставрації кафе “Grand Cafe” Берта, забезпечуючи, що кожний куточок випромінює тепло та шарм.

Разом давайте перетворимо цей сон на реальність. Давайте побудуємо місце, де незнайомці стають друзями, а кожен візит відчувається, як повернення додому. Приєднуйтесь до мене на цьому захоплюючому шляху, і давайте створимо щось по-справжньому особливе у серці Бухаресту.

Дякую вам за віру в проект реставрації кафе “Grand Cafe” від Берта. Моя щедрість назавжди впишеться в тканину історії нашого кафе.

З найкращими побажаннями,
Берт

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *